OCT

12

other 7:15 PM (1h) Scrimmage Northeast Ice Arena

OCT

15

practice 4:30 PM (1h) Oscar Johnson

OCT

17

practice 1:40 PM (1h) Oscar Johnson

OCT

18

practice 12:50 PM (1h) Highland South

OCT

19

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

OCT

21

training 4:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration North

OCT

22

practice 6:20 PM (1h) Highland South

OCT

23

practice 5:45 PM (1h) Drake

OCT

24

practice 11:30 AM (1h) Highland South

OCT

25

practice 8:20 AM (1h) Oscar Johnson

OCT

25

other 10:30 AM (1h 15m) Scrimmage Chaska Community Center Ice Arena (Rink 1)

OCT

26

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

OCT

28

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

OCT

29

training 4:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration North

OCT

30

practice 7:00 PM (1h) Pleasant

OCT

31

practice 9:15 AM (1h) Drake

NOV

1

practice 9:40 AM (1h) Oscar Johnson

NOV

4

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

NOV

5

practice 6:45 PM (1h) Roseville

NOV

6

practice 4:30 PM (1h) Oscar Johnson

NOV

6

training 5:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration Minnesota

NOV

7

practice 8:20 AM (1h) Oscar Johnson

NOV

8

practice 9:30 AM (1h) Roseville

NOV

9

practice 8:00 PM (1h) Roseville

NOV

11

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

NOV

12

League game 6:45 PM (1h) vs. Farmington Roseville

NOV

13

Tournament game 5:45 PM (1h) vs. North Wright County (Rink 1) National Sports Center

NOV

14

Tournament game 11:15 AM (1h) vs. Eden Prairie (Rink1) National Sports Center

NOV

15

Tournament game 11:45 AM (1h) vs. Wayzata (Rink 2) National Sports Center

NOV

17

practice 7:15 PM (1h) Drake

NOV

18

practice 7:40 PM (1h) Highland South

NOV

19

training 5:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration Minnesota

NOV

20

Scrimmage game 6:00 PM (1h) vs. Cottage Grove Cottage Grove Ice Arena

NOV

25

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

1

practice 6:15 PM (1h) Oval

DEC

2

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

3

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

4

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

7

practice 8:00 PM (1h) Roseville

DEC

8

practice 7:45 PM (1h) Oval

DEC

9

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

10

practice 5:00 PM (1h) Oval

DEC

11

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

12

League game 3:00 PM (1h) vs. White Bear Lake 10UA White Bear Lake Arena

DEC

12

League game 3:00 PM (1h) vs. White Bear Lake White Bear County

DEC

13

practice 5:40 PM (1h) Oscar Johnson

DEC

14

League game 6:45 PM (1h) vs. Forest Lake 10UA Forest Lake Licht Arena

DEC

14

League game 6:45 PM (1h) vs. Forest Lake Forest Lake

DEC

15

practice 8:00 PM (1h) Roseville

JAN

2

practice 7:00 AM (1h) Oscar Johnson

JAN

3

meeting 6:30 PM (30m) DURABLE MINDS ZOOM

JAN

5

Practice practice 5:00 PM (1h) West Side

JAN

6

meeting 5:30 PM (30m) DURABLE MINDS Zoom Meeting ID: 794 2591 6949 Passcode: 1Xh8WJ

JAN

6

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

JAN

7

other 7:00 PM (30m) DURABLE MINDS ZOOM

JAN

9

other 4:00 PM (30m) DURABLE MINDS ZOOM

JAN

10

practice 9:40 AM (1h) Oscar Johnson

JAN

11

meeting 6:30 PM (30m) DURABLE MINDS ZOOM

JAN

12

practice 7:00 PM (1h) Pleasant Arena

JAN

13

League game 5:45 PM (1h) vs. Stillwater St Croix Valley Recreation Center

JAN

13

practice 7:00 PM (1h 30m) Roseville

JAN

14

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

JAN

15

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

JAN

16

Scrimmage game 2:10 PM (1h) vs. Lakeville 10UA Highland South

JAN

17

practice 11:30 AM (1h) Highland South

JAN

17

meeting 3:00 PM (30m) DURABLE MINDS (Last session-parents meet at 3:45pm) ZOOM

JAN

17

other 3:45 PM (25m) DURABLE MINDS PARENTS ONLY ZOOM

JAN

18

League game 6:20 PM (1h) vs. White Bear Lake Highland South

JAN

20

practice 6:45 PM (1h) Drake

JAN

22

practice 4:40 PM (1h) Highland North

JAN

23

League game 6:30 PM (1h) vs. Mahtomedi Polar Ice Arena

JAN

24

League game 9:30 AM (1h) vs. Forest Lake Forest Lake

JAN

25

practice 6:45 PM (1h) Drake

JAN

26

practice 7:45 PM (1h) Oval

JAN

27

practice 7:20 PM (1h) TRIA Rink St. Paul

JAN

29

Tournament game 8:00 AM (1h) vs. Bloomington (Rink 1) Richfield Ice Arena

JAN

30

Tournament game 1:00 PM (1h) vs. Rosemount (Rink 3) Bloomington Ice Garden

JAN

30

Tournament game 5:30 PM (1h) vs. Anoka (Rink 3) Bloomington Ice Garden

JAN

31

Tournament game 9:00 AM (13h) vs. Mahtomedi (Rink 2) Richfield Ice Arena

FEB

1

training 7:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration Minnesota

FEB

3

other 5:50 PM (1h) SPORTS STAR "TEAM" PHOTOS Roseville Ice Arena

FEB

3

practice 6:15 PM (1h) Oval

FEB

5

practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson

FEB

6

League game 3:30 PM (1h) vs. STILLWATER Highland South

FEB

7

practice 7:00 AM (1h) Roseville

FEB

8

practice 8:00 PM (1h) Roseville

FEB

9

practice 6:15 PM (1h) Roseville

FEB

12

League game 5:45 PM (1h) vs. Stillwater St Croix Valley Recreation Center

FEB

14

League game 10:10 AM (1h) vs. White Bear Lake TCO SG 1

FEB

16

practice 6:45 PM (1h) Drake

FEB

17

League game 5:30 PM (1h) vs. Forest Lake Forest Lake Sports Center

FEB

19

practice 7:20 PM (1h) Highland North

FEB

20

League game 2:30 PM (1h) vs. Stillwater Drake

FEB

21

practice 11:30 AM (1h) Highland South

FEB

21

League game 3:30 PM (1h) vs. White Bear Lake TCO Sports Garden

FEB

23

practice 5:00 PM (1h) Drake

FEB

25

practice 5:00 PM (1h) Drake

FEB

26

practice 5:00 PM (1h) West Side

FEB

27

practice 12:00 PM (1h) Drake

FEB

27

practice 4:00 PM (1h) Oval Hockey Day Minnesota

FEB

28

Scrimmage game 10:45 AM (1h 15m) vs. Scrimmage vs Cottage Grove 10UA Cottage Grove Ice Arena

MAR

4

practice 5:50 PM (1h) Oscar Johnson

MAR

5

practice 5:45 PM (1h) Roseville

MAR

6

League game 12:20 PM (1h) vs. Forest Lake 10UA Oscar Johnson

MAR

7

practice 3:00 PM (1h) Oscar Johnson

MAR

11

Tournament game 12:00 AM (88h) vs. Edina Cake Eater Tourney Edina

MAR

12

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. Edina Cake Eater Tourney Edina

MAR

13

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. Edina Cake Eater Tourney Edina

MAR

14

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. Edina Cake Eater Tourney Edina

MAR

16

practice 6:20 PM (1h) Highland South

MAR

17

practice 7:40 PM (1h) Highland South

MAR

20

League game 4:30 PM (1h) vs. TBD Drake

MAR

21

League game 3:15 PM (1h) vs. Mahtomedi Roseville

MAR

24

practice 6:50 PM (1h) Highland South

MAR

26

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. 10UA DISTRICT PLAYOFFS Forest Lake Sports Center

MAR

26

League game 12:00 PM (1h) vs. End of season tournament Forest Lake

MAR

27

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. 10UA DISTRICT PLAYOFFS Forest Lake Sports Center

MAR

28

Tournament game 8:00 AM (13h) vs. 10UA DISTRICT PLAYOFFS Forest Lake Sports Center
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
training 7:00 PM (1h) Acceleration North Acceleration Minnesota
2
3
other 5:50 PM (1h) SPORTS STAR "TEAM" PHOTOS Roseville Ice Arena
practice 6:15 PM (1h) Oval
4
5
practice 7:10 PM (1h) Oscar Johnson
6
League game 3:30 PM (1h) vs. STILLWATER Highland South
7
practice 7:00 AM (1h) Roseville
8
practice 8:00 PM (1h) Roseville
9
practice 6:15 PM (1h) Roseville
10
11
12
League game 5:45 PM (1h) vs. Stillwater St Croix Valley Recreation Center
13
14
League game 10:10 AM (1h) vs. White Bear Lake TCO SG 1
15
16
practice 6:45 PM (1h) Drake
17
League game 5:30 PM (1h) vs. Forest Lake Forest Lake Sports Center
18
19
practice 7:20 PM (1h) Highland North
20
League game 2:30 PM (1h) vs. Stillwater Drake
21
practice 11:30 AM (1h) Highland South
League game 3:30 PM (1h) vs. White Bear Lake TCO Sports Garden
22
23
practice 5:00 PM (1h) Drake
24
25
practice 5:00 PM (1h) Drake
26
practice 5:00 PM (1h) West Side
27
practice 12:00 PM (1h) Drake
practice 4:00 PM (1h) Oval Hockey Day Minnesota
28
Scrimmage game 10:45 AM (1h 15m) vs. Scrimmage vs Cottage Grove 10UA Cottage Grove Ice Arena
Confirm Delete
Click the delete icon again to confirm. Click escape to cancel.